پاکوب

در نظر بازی ما بی خبران حیرانند...

پاکوب

در نظر بازی ما بی خبران حیرانند...

اخبار وبلاگ:
معرفی منطقه شیرین آباد به همراه کروکی
نظراتی که به صورت خصوصی در وبلاگ درج می کنید امکان پاسخ داده شدن ندارند در صورت امکان برای جواب سوال ایمیل یا شماره تماس وارد کنید

طبقه بندی موضوعی

۲ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

درود دوستان

نشستن به مدت طولانی روی کارگاه های معلق چیزی هست که هیچ دیواره نوردی نسبت به اون احساس خوبی نداره به خصوص اگر هارنس شما مخصوص دیواره نباشه و از مدل های مولتی استفاده کنید.

نشستن های طولانی باعث اختلال در خون رسانی به اندام ها میشه و گردش خون رو مختل می کنه که در نهایت باعث بروز سندروم هارنس و مشکلات جدی خواهد شد.بهتر هست که بعد از هر چند دقیقه وزن رو به پاها انتقال بدید تا خون رسانی مجدد به ریتم طبیعی خودش برگرده از گیره های پا روی دیواره استفاده کنید.

اما با مقداری خلاقیت میشه این مشکل رو تا حدودی برطرف کرد و وضعیت خودتون رو از ناراحت به نیمه راحت و یا حتی راحت تبدیل کنید!

در ادامه سه ایده رو با هم برسی می کنیم

برای نشستن های طولانی روی کارگاه صندلی هایی توسط شرکت های تولید کننده لوازم سنگنوردی طراحی شده که شاید هر کسی به اونها دسترسی نداشته باشه یا تهیه کردنش مقرون به صرفه نباشه اما ساختار اونها پیچیده نیست و می تونید خودتون بسازید.

مسیر ابر مرد طول دوم

امید قدیم
۲۶ آذر ۹۵ ، ۱۸:۲۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۴ نظر
درود دوستان
در ادامه برسی هایی که از ابزار و لوازم سنگنوردی داشتم در این پست قصد دارم یکی از کفش های سنگنوردی شرکت Ocun رو مورد برسی قرار بدم.
همین طور که در جریان هستید این شرکت به تولید لوازم سنگنوردی مشغول هست و خوشبختانه نمایندگی رسمی هم در ایران داره پس محصولاتش به راحتی در دسترس هستن و در تهیه اونها مشکلی نداریم.
یکی از مدل های معروف کفش های Ocun مدل های Ozone و Ozone Plus هستن که پلاس برای پاهای پنجه پهن و گوشتی مناسب هست.
کاربرد این کفش برای سنگنوردی داخل سالن و صعود های رقابتی هست اما در طبیعت هم کاملا جواب گوی نیاز شما است.بولدر و اسپرت و شیب های منفی ایده آل های کاربری این مدل هستن پس انتظار استفاده در دیواره رو از این مدل نداشته باشید.
امید قدیم
۲۴ آذر ۹۵ ، ۱۸:۱۷ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰ نظر